« poprzedni następny » Tajemnice Valemont - nowy serial o wampirach na horyzoncie

Nowy serial MTV Polska - "Tajemnice Valemont" - po raz pierwszy w historii stacji miał swoją premierę internetową na stronie www.mtv.pl , czyli na miesiąc przed premierą antenową.

Po wejściu na www.mtv.pl/valemont widzowie mogą oglądać codziennie nowe miniodcinki serialu. Na stronie www pojawi się także jego alternatywne zakończenie. Dla użytkowników, zaintrygowanych odcinkami programu stworzono również specjalną stronę internetową fikcyjnego Uniwersytetu Valemont, gdzie toczy się akcja serialu - kliknij. Z kolei premiera telewizyjna "Tajemnic Valemont" w MTV Polska odbędzie się 19 września 2010, a emisja będzie miała miejsce w każdą niedzielę o g. 22:30.

O czym jest?

"Tajemnice Valemont" to pierwszy serial MTV, poświęcony popularnej ostatnio tematyce wampirów. Każdy odcinek to kolej na część przygód Sophie Fields - nastolatki, której brat zaginął bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Na początku serialu, Sophie dowiaduje się, że policja odnalazła ciało Erica. Dziewczyna - nie wierząc w to, że śmierć chłopaka była przypadkowa - postanawia dotrzeć do sedna zagadki i pod przybranym nazwiskiem zapisuje się na Uniwersytet Valemont, gdzie doszło do zaginięcia, aby odnaleźć sprawcę zbrodni. Jedyną wskazówką, którą posiada, jest telefon komórkowy brata, zawierający tajemnicze wiadomości. Z jego pomocą, udaje jej się dotrzeć do sedna sprawy i poznać szokującą prawdę.

Ta produkcja jest na pewno o wiele "ostrzejsza" niż produkcje typu "Zmierzch", czy "Pamiętniki wampirów". Ciekawe, czy serial spodoba się nastolatkom, czy przemówi jedynie do starszej publiczności...

Zobaczcie zwiastun "Tajemnice Valemont":

Komentarze

RedSecret25.08.2010 15:43
haha , będzie się oglądąć .. ale i tak nie będzie lepsze od Zmierzchu ;) zobaczymy czy taki ostry .;]
becia1122826.08.2010 7:56
fajne;dd
olkiee726.08.2010 16:17
juz ja to widze jak bedzie ostry xd
Vampire.L27.08.2010 16:22
noo.
kociak20.01.2012 13:48
pamietniki wampirów są na pewno leprze****

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie