« poprzedni następny » Nowa książka Stephanie Meyer już niedługo w Polsce!

Stephanie Meyer - wbrew zapowiedziom napisała kolejną książkę o wampirach (Zob. także Nowa książka od Stephenie Meyer nadchodzi). Wiadomo było, że książka pojawi się w Stanach na początku czerwca... Jest też dobra informacja dla polskich czytelników!

"Drugie życie Bree Tanner" pojawi się w również Polsce, i to już 16 czerwca! Kilka dni przed filmową premierą najnowszej części Sagi.

"Drugie życie Bree Tanner" ("The Short Second Life of Bree Tanner") to najnowsza powieść Stephenie Meyer na motywach trzeciej części sagi Zmierzch - "Zaćmienia". Opisuje losy Bree Tanner, ważnej postaci z "Zaćmienia", która staje się wampirem. Akcja książki rozgrywa się w świecie wampirów, tak mrocznym i złowrogim, jak nigdy dotąd. "Drugie życie Bree Tanner" to połączenie tajemnicy, suspensu i romantycznej intrygi.

Jest to pierwsza nowa powieść Stephenie Meyer od dwóch lat, od dnia ogłoszenia publikacji bestseller Amazonu.-Wydawnictwo Dolnośląskie.

Tak o książce mówi Stephanie:

Zaczęłam ją pisać dawno temu, jeszcze zanim "Zmierzch" wszedł na ekrany kin. Po prostu dopracowywałam szczegóły "Zaćmienia" i całej tkanki mojego wampirzego świata. Dużo myślałam nad istotą nowonarodzonych, wyobrażałam sobie, jak wyglądałaby ich wersja wydarzeń. W końcu zaczęłam opisywać sprawy z punktu widzenia Bree. Ciekawiło mnie, jak to jest być nowonarodzonym.

Książka będzie liczyć ok. 200 stron i zostanie wydana przez Wydawnictwo Dolnośląskie w twardej oprawie. Cena: 29, 90 zł.

Dla przypomnienia, ekranizacja „Zaćmienia” wchodzi do kin 30 czerwca. W postać Bree wciela się szesnastoletnia Jodelle Ferland.

Myślicie, że będzie równie dobra jak Saga o Belli i Edwardzie?

513

Komentarze

wampirzyca22.04.2010 20:17
mi się wydaje że będzie ok :)
misia089422.04.2010 20:23
będzie ok,ale nie takie jak Saga! ;)
Olaaa...23.04.2010 15:59
Może i nie będzie tak samo dobra ale i tak ją kupię:)
Już się jej nie mogę doczekać!;)
Vampire.L23.04.2010 17:29
juz sie doczekac nie moge ;p
Ginny28.04.2010 23:46
ciekawe kiedy Stephanie wyda przewodnik po sadze

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie