« poprzedni następny » Gwiazdorzy

Robert Pattinson zachowuje się jak rozkapryszony gwiazdor.

Ludzie, którzy pracują z nim na planie filmu "Remember Me" narzekają, że aktor bardzo się zmienił. Według ich relacji, Pattinson nikogo oprócz siebie nie traktuje z szacunkiem.

Jeden ze statystów powiedział "Jest po prostu niegrzeczny. Traktuje ludzi jakby byli nikim. Sława uderzyła mu do głowy. Stoi na uboczu i udaje obrażonego na cały świat. Wysyła innych, by załatwiali za niego obowiązki. Nie mam pojęcia, jaki jest jego problem. Nie unika swoich fanek, on je najzwyczajniej ignoruje. To wstrętne".

Takie odczucia ma też wielu innych współpracowników młodego gwiazdora. Jeden z członków ekipy stwierdził "W Nowym Jorku jest teraz naprawdę gorąco. Robert uwielbia zgrywać divę i wysyła swoich asystentów, by zdobyli dla niego specjalną wodę mineralną czy mrożoną herbatę. Nigdy nie dziękuje. Zachowuje się, jakby był panem i władcą. Wpada w szał, jak ludzie nie traktują go jak wielkiej gwiazdy".

Wydaje się, że Pattinsonowi bardzo szybko uderzyła do głowy woda sodowa. Powinien uważać, bo jego dobrze zapowiadająca się kariera może stanąć w miejscu. Nie jest jeszcze tak znaczącą gwiazdą, by inni tolerowali jego humory.

53

Komentarze

Vampire.L30.04.2010 15:57
cos mi sie nie wydaje ;p
Olka_1426.08.2010 13:44
zgadzam sie z powyzszym komentarzem ;p

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie