« poprzedni następny » Złe wampiry. Gdzie teraz są?

Cam Gigandet, Rachelle Lefevre oraz Edi Gathegi zakończyli swoją przygodę z Sagą Zmierzch. HollywoodNews.com postanowiło dowiedzieć się co słychać u złych wampirów.

Cam Gigandet (James): od swojego występu w Zmierzchu Cam pojawił się w "The Unborn" (2009) horrorze opowiadającym historię chłopaka młodej dziewczyny która, zostaje nawiedzona przez dybuka, który w folklorze żydowskim jest duszą zmarłego nie mogącą zaznać spoczynku. W przypadku dziewczyny będzie to dusza żydowskiego chłopca, który zginął podczas holocaustu. Egzorcyzmy muszą odprawić katolicki ksiądz i żydowski rabin. Drugą produkcją, w której mogliśmy zobaczyć Cam'a Gigandeta był film "Pandorum" (2009). Bohaterami filmu jest dwójka astronautów, którzy budzą się na statku kosmicznym. Efektem zbyt długiego przebywania w kapsułach we śnie, jest to, iż mężczyźni nie pamiętają niczego co byłoby przydatne. Nie wiedzą jak się znaleźli na statku, kim są i jaki jest ich cel. Próbując zorientować się na czym polega ich misja, szybko odkrywają mroczne tajemnice kosmosu i fakt, że przetrwanie gatunku ludzkiego leży w ich rękach. Na najbliższy rok aktor ma już zaplanowany występ w min. "Five Star Day" - Jake Gibson(Cam Gigandet) ma wszystko - wspaniałą pracę, piękną dziewczynę... życie jest piękne, do dzisiaj - urodzin Jake'a. Jego horoskop obiecuje mu niesamowity dzień pięciu gwiazd. Jednak to co się wydarzy jest bezlitosnym zrządzeniem losu, ponieważ dzieją się wszystkie złe rzeczy jakie mogłyby się wydarzyć. I tak zaczyna się podróż Jake'a, aby obalić teorię Astrologii. Jego podróż jest ważną lekcją o życiu, miłości i różnicach pomiędzy przeznaczeniem, a losem. Według IMDB, Gigande pojawi się w ośmiu nowych projektach w przeciągu dwóch lat.

Rachelle Lefevre (Victoria): Choć postać Viktorii wciąż żyje to era Rachelle Lefevre jako Viktorii dobiegła końca. W przeciwieństwie do Gigandet, który wydaje się koncentrowany na wyłącznie grze w filmach, Lefvere obmyśla własny projekt telewizyjny. Aktora zagra również rolę prostytutki Laury w "Pool Boy" (2009). Pojawi się także w thrillerze politycznym "Casino Jack" i "Do You Know Me". Wieści o dodatkowych produkcjach pozostają jeszcze tajemnicą.

Edi Gathegi (Laurent): Najbardziej znana twarz z gościnnych udziałów w serialach pt: "House" i "CSI". W tym roku będziemy mogli go zobaczyć nie tylko na małym ekranie aktor zagra w “This is Not a Movie” oraz w "My Bloody Valentine". Opis filmu: Tom wraca do rodzinnego miasta w dziesiątą rocznicę Masakry w Noc Świętego Walentego, w której zamordowane zostały 22 osoby. Spokojny powrót kończy się dla niego podejrzeniem policji o dokonanie tej zbrodni. Wygląda na to, że jedynie dawna miłość, Sarah, wierzy w jego niewinność.

543

Komentarze

Ginny28.04.2010 23:52
Cam Gigandet - James - przystojniaczek :)
izuska29.04.2010 12:18
szkoda, że Rachelle nie wystąpi w Zaćmieniu... :(
już za nią tęsknię...
wampirzyca29.04.2010 13:26
no reachel była ok :(
VampirE.K29.04.2010 14:02
a wgl to czemu jest ktoś inny za Rachelle ??
TeamBella05.01.2011 16:20
Rachelle jest fajniejsza od tej Bryce

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie