« poprzedni następny » Rodzina Cullenów o Zaćmieniu

"Zaćmienie", które trafi do kin 30 czerwca opowiada o serii tajemniczych morderstw w Seattle. Stworzona pod wodzą Victorii armia nowonarodzonych wampirów ma na celu zemstę.W celu zwalczenia zagrożenia, na które zostaje narażona Bella, Cullenowie muszą połączyć siły i razem ze swoimi śmiertelnymi wrogami – wilkołakami stanąć do walki.

"Cała rodzina jest w trudnej sytuacji ze względu na miłość, którą darzymy Bellę" - mówi Elizabeth Reaser wcielająca się w rolę Esme.

"Jeśli Bella nie czuje się OK! my też nie.W przeszłości widzieliśmy klan Cullnów podczas gry w baseballa oraz podczas wspólnego gotowania. Tym razem zobaczycie prawdziwe oblicze wampirów" - powiedział Peter Facinelli (Carlisle Cullen).

Czego możemy oczekiwać po rodzinie Cullenów w Zaćmieniu? 

Peter Facinelli: "Dla mnie, jako Carlisle jest to jedna z najbardziej ekscytujących części. Carlise jest bardzo wyrozumiały, a w tym filmie musi zabijać. Ma dużo do roboty" - żartuje Peter. "Po tym jak zabija złe charaktery ma wyrzuty sumienia. Zawsze jest taki spokojny i zrównoważony. Zwykle stara się chronić rodzinę przy pomocy nadprzyrodzonych mocy Alice i Edwarda tym razem będzie jednak musiał sobie radzić sam".

Elizabeth Reaser: "Esme nadal jest wampirem.Chce nadal zabijać. To było bardzo interesując wcielić się w rolę wampira, któremu najwyraźniej została postawiona zła diagnoza. Podczas, gdy jej rodzina jest w niebezpieczeństwie czuje się jak prawdziwa matka".

Ashley Greene: "Alice staje się trochę bardziej zabójcza. Ingeruje w sprawy wampirów dla rodziny. Zobaczymy w tej części jej wytrzymałość. Jest to przypomnienie dla widzów, że nawet jeśli musimy się powstrzymywać nadal jesteśmy niebezpiecznymi wampirami. Ciemna strona Alice też istnieje".

Kellan Lutz: "Na twarzy Emmeta od początku do końca będziemy mogli podziwiać uśmiech. On lubi się bić. Do tej pory nie miał okazjiszansy do walki. Teraz aż nadto będzie mógł pokonać silniejszych od siebie".

Jackson Rathbon: "Fani Jaspera będą mogli przybliżyć się do jego historii. Mam być przywódcą wojny. Kontrolować cały jej przebieg. W tej części zobaczymy ciemna i jasna strony jego/mojej osobowości".

Niki Reed: W Zaćmieniu wraca stara dobra Rosa. Myślę, że fani zdążyli już przyzwyczaić się do dobrej Rosalie po KwN. Widzimy powód jej zachowania. Tę wrażliwą stronę. Jej logiczne myślenie i pragnienie pomocy prawdziwej rodzinie. Tak, więc jeśli ochrona Belli oznacza ochronę całej rodziny, ona w to wchodzi".

550

Komentarze

Olaaa...01.05.2010 8:55
To jest najlepsza część! ;)
Jeszcze tylko 60 dni :D
wampirzyca01.05.2010 11:50
Fantastyczny wywiad tylko brakuje mi Belli i Edwarda a co do Olaaa... to ja bym powiedziała że aż tak daleko :))
VampirE.K01.05.2010 12:42
ahh Cullen :D
Vampire.L01.05.2010 19:27
moje kuleczki ; ))
matsu199201.05.2010 19:44
Od początku Zaćmienie było moją ulubiona częścią, więc mam nadzieje że mi filmu nie schrzanią bo zabije:D
JacobTeam02.05.2010 15:15
Uwielbiam Cullenów :D
Ale tak to wole Jacoba itd :P
justysia1998.9828.06.2010 9:27
zobaczcie sobie w necie zwiastun przed świtem bella i edward będą mnieli maluszka
mary2319.07.2010 12:28
ni nawidze jackoba i nie krytykować minie to jest palant i taka jest moja opinia koniek kropka.ZROZUMIANO!!!
TeamBella03.01.2011 19:17
Zaćmienie to najlepsza część
bella_cullen010227.12.2013 11:38
Ja tam wole przed świtem cz.2 ale zaćmienie też fajne.:)

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie