« poprzedni następny » "Inni faceci nie mają przy nim szans!"

Robert Pattinson to fenomen, jakiego już dawno nie widziały media (nie biorąc pod uwagę Joli Rutowicz oczywiście). Aktor jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Tysiące fanek uwielbiają młodego gwiazdora i wpadają w histerię na sam jego widok. Miłośniczki Roberta organizują specjalne, grupowe wyjazdy do Vancouver, gdzie na dniach rozpoczną się zdjęcia do Zaćmienia, trzeciej części sagi Zmierzch.

OK! Magazine postanowił poprosić psychologów, aby wypowiedzieli się na temat tego niepokojącego zjawiska. Doktor Lisa Bode twierdzi, że kobiety kochają się w postaci, w którą wciela się Robert. To akurat nie jest specjalnie odkrywcze. Twierdzi również, że książka Zmierzch, a pośrednio sam Pattinson, tworzy niemożliwe do zrealizowania wymagania. Młode kobiety oszukują się ideałem niemożliwej w rzeczywistości miłości.

Kobiety zawieszają mężczyznom tak wysoko poprzeczkę, że ci nie są w stanie jej przeskoczyć – twierdzi pani psycholog. Książki Stephanie Meyer sprawiają, że od facetów wymaga się teraz o wiele więcej niż przedtem. Roberta stawia się na piedestale i ktokolwiek go nie dosięga, jest skreślony. Inni nie mają przy nim żadnych szans.

56

Komentarze

Vampire.L30.04.2010 15:58
no tak . !
Olka_1426.08.2010 13:48
nie zauwazylyscie ze kuba wojewodzki ma podobne wlosy do roba?!
bella980113.02.2011 17:35
nie . ale rob jest taki przystojny !!!!!!!!!!!!! :-)))))

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie