« poprzedni następny » Pattison romansuje z koleżanką z planu!

O orientacji seksualnej Roberta Pattinsona dyskutowało się już od dawna. Aktor rozpoczął karierę w show-biznesie od sesji zdjęciowej dla brytyjskiego pisemka dla gejów. Nastoletnia przygoda nadal odbija się echem w jego obecnym życiu. Pomimo zapewnień gwiazdora, że jak najbardziej woli przedstawicielki płci przeciwnej, plotki o jego homoseksualizmie nie ucichły. Może jego pierwszy medialny romans załatwi sprawę? Robert wybrał się ostatnio na randkę z koleżanką z planu, Nikki Reed.

Pattinson i Reed poznali się rok temu na planie Zmierzchu, w którym 21-latka wcielała się rolę wampirzycy, Rosalie. Jednak dopiero teraz, na planie Księżyca w nowiu, zwrócili na siebie uwagę. Ponoć podczas ponownego spotkania od razu między nimi zaiskrzyło.

Wybrali się na podwójną randkę razem z Kristen Stewart i jej facetem – poinformował media jeden ze stażystów. Robert i Nikki zostali w restauracji dłużej, wyszli z niej trzymając się za rękę. Noc spędzili w jednym pokoju hotelowym, a na planie pojawili się ze sporym opóźnieniem.

Czy to pomoże Pattinsonowi w uciszeniu plotek? Z pewnością zasmuci wiele mających nadzieję fanek aktora.

63

Komentarze

Vampire.L30.04.2010 16:00
lepiej by było jakby był z Kristen ;p
Olka_1426.08.2010 13:56
zgadzam sie z Vampire.L

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie