« poprzedni następny » Już dziś Kristen Stewart w Polsacie!

Już dziś w telewizji Polsat, będziemy mogli zobaczyć film pt. Azyl, w którym występuje Kristen Stewart.

Azyl (Panic Room) - 10 listopada (wtorek), Polsat, godz. 20:00 (Thriller) 

O filmie: 
Niedawno rozwiedziona Meg Altman i jej mała córeczka Sarah tkwią uwięzione w nowojorskim mieszkaniu, w ukrytym pokoju-schronieniu, wybudowanym w celu przetrwania brutalnego napadu. Bawią się w chowanego z trójką włamywaczy - Burnhamem, Raoulem i Juniorem, a stawką tej zabawy jest ich życie. Na nieszczęście dla mieszkańców, to właśnie ich azyl jest miejscem, do którego pragną dostać się napastnicy.

To jednak nie koniec filmowych przygód z Kristen Stewart. Drugi film z jej udziałem będziemy mogli zobaczyć w środę, również w telewizji Polsat. 

Łapcie tę dziewczynę (Catch That Kid) - 11 listopada (środa) Polsat, godz. 10:40 (Komedia)

O filmie:
Dwunastoletnia Ida jest nieodrodną córką swoich rodziców: po ojcu, alpiniście, odziedziczyła namiętność do wspinaczki, po matce, opracowującej systemy alarmowe - łatwość łamania kodów. Po obojgu zaś upór i odwagę. Wszystkie te cechy i umiejętności bardzo jej się przydadzą, gdy ojciec ciężko zachoruje, a jedynym ratunkiem będzie dla niego operacja w prywatnej klinice. Kiedy matce nie uda się zdobyć zawrotnej sumy półtora miliona koron, zdesperowana dziewczynka wraz z parą przyjaciół podejmie próbę obrabowania banku.

88

Komentarze

Vampire.L30.04.2010 16:05
ogladalam tokiedys

Dodaj komentarz

Komentarze pod informacjami dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto jeśli jeszcze go nie masz.

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie