Aktualności / niusy

11

Robert Pattinson przyleci do Polski!

Polskie plenery przyciągają filmowców z Hollywood, tym razem skusiły naprawdę wyjątkową ekipę. W sieci pojawiła się informacja, że część scen do filmu New Moon będzie kręcona w Polsce. Dokładnie w Górach Stołowych.

10

Nowe twarze w New Moon

Ciśnienie wokół sequela Zmierzchu rośnie z dnia na dzień. Spekulacje na temat obsady trwają już od dawna - teraz wszystko jest już jasne. Wiadomo, jacy nowi aktorzy dołączą do ekipy. Czy spełniają Wasze oczekiwania?

9

Robert Pattison "Lubię agresywne kobiety"

Lubię agresywne kobiety – powiedział Robert. Silne psychicznie i fizycznie. W kobietach najbardziej pociągają mnie nie piersi czy nogi, ale wyrzeźbione mięśnie brzucha. Prawda jest jednak taka, że biorę, co dają. Jestem zbyt nieśmiały, aby wybrzydzać.

8

Będzie 3. i 4. część sagi!

Powoli zbliża się wyczekiwana premiera drugiej części sagi o miłości wampira i zwykłej nastolatki. Praca nad Księżycem w nowiu nadal trwa, a aktorzy już uchylają rąbka tajemnicy o przyszłości serii. Wiadomo, że producenci ustanowili budżet dla trzeciej części, do której zdjęcia rozpoczną się w październiku.

7

"Pattinson ma wszystko, czego pragną kobiety"

Daniel Radcliffe uważa, że jest za niski na symbol seksu. Tytuł oddaje Robertowi. W ostatnich rankingach na najbardziej seksownego i przystojnego gwiazdora na świecie Robert Pattinson nie ma sobie równych. Deklasuje konkurencję, pośród której znajdują się największe sławy show-biznesu.

6

Zastąpi Roberta Pattinsona?!

Czy seksowny Taylor Lautner zostanie nowym bożyszczem nastolatek? W pierwszej części Zmierzchu Taylor Lautner nie wywarł na widzach płci pięknej tak silnego wrażenia jak Robert Pattinson. W Księżycu w nowiu role się odwracają. Edward schodzi trochę na drugi plan, a pierwsze skrzypce gra Lautner.

5

Doznał kontuzji... pośladka!

Robert Pattinson naderwał sobie mięsień na planie kolejnej części "Zmierzchu". Robert już od jakiegoś czasu pracuje nad Księżycem w nowiu. Jedna ze scen wymagała od niego podniesienia Kristen Stewart. Gwiazdor tak niefortunnie złapał aktorkę i mocno podrzucił do góry, że… naderwał sobie mięsień pośladka.

4

Mają romans?!

Kirsten Stewart i Robert Pattinson są parą nie tylko na planie filmowym Informatorzy donoszą, że Pattinson wprost szaleje za swoją filmową koleżanką, Kristen Stewart. Uczucia ukrywa od dawna, gdyż aktorka od pięciu lat jest w stałym związku.

3

Pattinson wyrwał blondynkę!

Robert Pattinson nie nudzi się podczas festiwalu w Cannes. Aktor umila sobie czas spędzany na tegorocznym Festiwalu w Cannes z pewną miłą blondynką, niejaką Eriką Dutra. Nawet się z nią całował :)

2

Zgadnijcie kto to jest

Kim jest ten uroczy blondynek? Pomyślelibyście, że wyrośnie z niego przystojniaka?

Saga Zmierzchu Miłość, wieczność, pożądanie